Wyjazd na bosaka do Harszu, kolejne spełnione marzenie

Od jakiegos czasu marzyłam o tym, aby zorganizować wyjazd, na którym będziemy ćwiczyć, będziemy blisko natury i siebie. Marzyłam jakoś tak podskórnie, ale trochę nie miała pary i odwagi go zorganizować, ponieważ moje dziecko było za małe, a ja nie czułam się na siłach. Kiedy jedna z klientek zapytała czy myślę o czymś takim stwierdziłam, że w sumie tak i zapisałam na swojej liście rzeczy, które chcę zrobić, że tak, chcę zorganizowac taki wyjazd i najwyraźniej przyszedł na to czas. Szukałam idealnego miejsca w pieknym otoczeniu i z pysznym jedzeniem. Takich miejsc jest trochę, ale są nieźle obłożone.

Idealne miejsce

Zupełnie przypadkowo dowiedziałam się o Starej Szkole w Harszu. Miejsca okazało się idealne. Klimatyczny budynek z czerwonej cegły w otoczeniu natury, nad brzegiem jeziora Harsz, które jest objęte strefą ciszy. Co rano budzilismy się więc otuleni dźwiękami natury – ptaki, delikatny plusk jeziora i szum wiatru. Praktycznie od razu po przyjeździe poczuliśmy, że głowa i ciało się luzuje. Ten luz, szersza perspektywa, spokojniejszy oddech i serce.

Wyjazd odbył się pod znakiem diety wegetariańskiej, chociaż nie wszyscy uczestnicy są wegetarianami. Mimo to półmiski opróżniały się niemal błyskawicznie, tak smaczne były potrawy. Jeśli ktoś zastanawia się dlaczego wybrałam to miejsce, to kuchnia jest niewątpliwie tym czynnikiem, który pomógł mi w dokonaniu decyzji.

Aktywność i opoczynek

Codziennie mieliśmy zaplanowane dwie jednostki treningowe, każdy trening inny, każdy ułożony w taki sposób aby się wzmocnić, ale też pooddychać i delikatnie przeciagnąć. Było sporo ćwiczeń w parach, co pomogło nawiązać więzy i znajomości również na dłużej niż na te 3 dni 🙂 Czas wolny to miejsce na spacery, luz, rowery i kajaki, a było co odkrywać. Osobiście uwielbiam ogniska, nie mogło więc na tym wyjeździe zabraknąć tego elementu, a jakże. Jeżeli chcesz jechać na kolejny wyjazd to kliknij tutaj i wskakuj na pokład.

Poniżej klka zdjęć z wyjazdu

    

 

 

No Comments

Leave a Reply