Dlaczego pilates trening?

DSC_2339 Każdy z nas chce być zdrowy, czuć się dobrze i w pełni korzystać z życia. Podstawowym warunkiem szczęścia jak mawiał sam Pilates jest sprawne ciało. W swoim studiu w Nowym Jorku Pilates pracował z klientami indywidualnie lub w małych 2, 3- osobowych grupach. Jest to najlepsza moim zdaniem forma, pozwalająca na osiągnięcie zamierzonego celu, jakim jest równomiernie rozwinięte ciało. Mniejsza grupa pozwala na uważniejszą pracę z ciałem, zwrócenie uwagi na szczegóły, które mogą umknąć przy większej grupie.
Stworzyłam pilates trening dla osób lubiących indywidualne podejście. Dla tych, którzy lubią ćwiczyć w warunkach, które sami wybiorą – w domu, w biurze lub w mojej przestrzeni. Na treningu dowiesz się jak ćwiczyć, dodam Ci motywacji i inspiracji.

                                                                                                                                       

 

   Jak ćwiczymy?

DSC_2413 Ćwiczenia odbywają się w wybranym przez Ciebie miejscu – w Twoim domu, na świeżym powietrzu, w mojej przestrzeni przy ulicy Codziennej, na warszawskim Targówku lub jednym z klubów, z którymi współpracuję.

Podczas zajęć wykorzystujemy sprzęt taki jaki: rolki, taśmy, piłki, poduszki sensomotoryczne.

 

Dla kogo jest taki trening?

Dla wszystkich tych, którzy chcą poczuć się lepiej, popracować nad swoja postawą, mięśniami głębokimi, kondycją. Potrzebują relaksacji i wyciszenia lub rozciągnięcia po długim dniu za biurkiem.