Koniec roku to idealny czas na podsuowania tego, co za nami ale i spojrzenie w przyszłość. Zrobię więc to i ja, tym bardziej, że bardzo lubię plany, ich realizowanie i podsumowania. Pierwszy raz podzieliłam się z Tobą swoimi planami i podsumowaniem w ubiegłym roku. Zobaczmy co z tego, co zadeklarowałam tutaj na blogu zrealizowałam.

Podsumowanie

Powiem szczerze, że sama siebie w tym roku zaskoczyłam tym, jak skutecznie w działałam! Dosyć szybko zrealizowałam naistotniejsze plany zarówno te prywatne jak i zawodowe. Zrealizowałam trzy, a nie dwie tak jak wstępnie planowałam akcje, a wzasadzie nawet cztery, ponieważ spontanicznie wymyśliałam jeszcze “chodzenie ma znaczenie” Napisałam książkę “Trening w rytmie slow” nad, którą pracowałam dosyć intensywnie w pierwszej połowie roku. Wirtualne Studio jest moim projektem flagowym, który fantastycznie się rozwija, w tym roku podniosłam jakość nagrań i wprowadziłam do studia ebook z przepisami. Studio ma również wysoki wskaźnik retencji co wskazywałoby na to, że dziewczynom, które są czlonkiniami Studia się w nim podoba.

Inspiracje i nowości

Ten rok upłynął pod znakiem ciąży, porodu i macierzyństwa, co widać bardzo wyraźnie na moim Instagramie. Napisałam o tej tematyce sporo artykułów na blogu w tym roku. Myślę, że będę chciała poszerzać swoją wiedzę w tym zakresie, ponieważ widzę jak bardzo jest to potrzebne. Traktowanie tematyki powrotu do formy tylko w kontekście ciała czy wyglądu jest sporym niedopowiedzeniem moim zdaniem. Bardzo dużą inspiracją w drugiej połowie roku był dla mnie również temat ruchu naturalnego i eksplorowanie tematu związku człowieka z naturą w kontekście ruhcu właśnie. Czuję, że ten temat będzie mi towarzyszył coraz mocniej.

Plany na nadchodzący rok

No i przyszedł czas na uchylenie rąbka tajemnicy i zdradzenie tego, co planuję w 2019 roku. Planów jest kilka aczkolwiek staram się w swoim planowaniu nie robić ich zbyt wiele, szczególnie w momencie gdy mam dwójkę małych dzieci. Wolę wykonać to, co sobie założyłam i być z siebie dumna niż zaplanować zbyt dużo i denerwować się, że nie wszystko udało się zrobić. Punkt pierwszy na mojej liście to wyzwanie, które ruszy w styczniu. Bardzo się cieszę, że udało mi się przygotować materiały do tego wyzwania, ponieważ sprawy nie wyglądały zbyt różowo, a dzieciaki rozchorowały się w przeddzień nagrywania i musiałam kombinować z tym, w jaki sposób ‘dowieźć’ filmiki. Planuję również rozwój mojego kanały na YouTube W pierwszym kwartale będę rozbudowywać stronę o platformę kursową, na której znajdzie się kurs o ciąży, do któreo materiały czekają w poczekalni już zbyt długo, a także duża Szkoła Mobilności, czyli kurs o mobilności składający się z PDF-ów, krótkich filmików instruktażowych oraz pełnych lekcji.

Zacznijmy wspólnie Nowy Rok

Tak, jak wspominałam przygotowałam dla Ciebie wyzwanie, które pomoże nam zacząć dobrze ten nowy rok. Wiem, że wiele z nas ma cele, które dotyczą zdrowia i sprawności fizycznej stąd pomysł na akcję rozRUCH na macie

Obejrzyj filmik i mam nadzieję, że spotkamy się już niebawem…na macie,
Kasia