21 dni na macie to akcja, którą stworzyłam, aby pomóc Ci zadbać o siebie. Codziennie będziemy robić mały krok na macie i poza nią w kierunku zdrowszego i bardziej zrównoważonego życia. Będziemy skupiać się na sobie, redukować stres i…oczywiście ćwiczyć 😉 Będziemy dbać zarówno o ciało jak i umysł. Dlaczego? Ponieważ mocno wierzę w to, że jesteśy jednością. Zobacz, co może zdziałać mały krok na macie i poza nią. Celem tej akcji jest to, abyś czuła się i wyglądała wspaniale. Doskonale wiem, jak trudno jest czasami znaleźć czas i motywację do działania. Dlatego właśnie wychodzę Ci naprzeciw i proponuję idealne rozwiązanie, które jest super proste i przystępne – 10 minut dziennie, bez wychodzenia z domu, bez dodatkowych sprzętów. Wszystkie materiały dostajesz na swoją skrzynkę mailową, a ćwiczyć możesz w dowolnym miejscu i w dowolnym momencie. 

OPINIE

Dzięki tym treningom mam inne nastawienie do ćwiczeń, teraz jest to dla mnie przyjemność- robię coś dla siebie, a nie przykry obowiązek. więcej energii, lepszy nastrój, smuklejsze uda i duża satysfakcja. Daria

Uczestniczka wyzwania Miesiąc treningów na bosaka

Kasiu, dzięki Tobie codziennie rano mobilizuję się do ćwiczeń, które fantastycznie wymyśliłaś. Jest rozwój, wzmocnienie, rozciąganie, z dnia na dzień czuję się coraz mocniejsza. Trening z Tobą jest dla mnie bardzo bezpieczny, bez forsowania. Dostaję dokładnie to czego potrzebuję, a do tego mam co rano Twoje towarzystwo na You Tubie 🙂. Dzięki temu jest mi łatwiej. DZIĘKUJĘ <3 Katarzyna Bruzda-Lecyk

Właścicielka firmy Iluminatornia, Uczestniczka programu Miesiąc treningów na bosaka

Okazało się, że krótka ale regularna aktywność fizyczna jest dla mnie czymś przyjemniejszym niż dłuższy i cięższy wysiłek 1, 2 czy 3 razy w tygodniu. Łatwiej było mi się zmotywować to codziennych krótkich treningów i ani razu nie miałam myśli typu “o nie, dziś muszę poćwiczyć, a tak mi się nie chce”. Zdecydowanie polepszył mi się nastrój: bo nie poddałam się lenistwu, bo poczułam lekkość w ciele i wszelkie zaciski, nierozciągnięte partie dostały potrzebną dawkę ruchu i tlenu. Aleksandra

Uczestniczka wyzwania Miesiąc treningów na bosaka

O MNIE

Mam na imię Kasia, jestem specjalistką od ruchu. Wierzę, że ciało, umysłu i dusza to jedno, a moja misją jest pomaganie Wam, abyście czuły się dobrze w swoich ciałach, bo to przecież jedyne miejsce, gdzie tak naprawdę mieszkamy. Jestem trenerem personalnym, instruktorem metody pilates i stretchingu oraz autorką bloga Trening na bosaka i kursów online.

Prywatnie jestem mamą 3-latka, z którym spędzam większość mojego czasu, na szczęście we wrześniu zaczynamy przedszkole – juhu! Jeśli nie pracuję spotkasz mnie na działce lub w lesie, ponieważ uwielbiam czuć wiatr we włosach i trawę pod stopami.

CO ZYSKASZ BIORĄC UDZIAŁ?

– poczujesz się zmotywowana do tego, aby regularnie ćwiczyć

– więcej pewności siebie

– zmienisz swoje nastawienie do aktywności na…bardziej przychylne

– zredukujesz stres i ból

– więcej energii i lepszy nastrój

– zbudujesz zdrowy nawyk

MASZ PYTANIA?

Ja mam odpowiedzi. Kliknij obok na najczęściej zadawane pytania i uzyskaj odpowiedź. Jeśli mimo to nie ma wśród nich odpowiedzi na Twoje pytania nie wahaj się do mnie napisać na kontakt@treningnabosaka.pl

Kiedy zaczynamy i jak to będzie wyglądać?
Startujemy 4.09.2017. Tego dnia z rana otrzymasz ode mnie maila z pierwszym treningiem. Wszystkie materiały będę Ci przekazywac drogą mailową.
Jestem zupełnie początkująca, czy to jest coś dla mnie?
Absolutnie tak! Jest to akcja, którą przygototwałam specjalnie z myślą o osobach, które chcą rozpocząć swoją przygodę z aktywnością. Chcą o siebie zadbać, od czegoś zacząć, ale nie wiedzą gdzie. Polecam abyś zoabzcyła moją serie podstawową na youtubie.
Jestem bardzo zajęta, czy myslisz, że znajdę czas na treningi?
Tak, treningi są krótkie, możesz je wykonać w domu albo gdziekolwiek zechcesz. Przygototwałam je z myślą o tych z nas, które nie maja zbyt wiele czasu.
Czy potrzebuję specjalnego sprzętu?
Nie, nie potrzebujesz absolutnie nic. Możesz ćwiczyć nawet w piżamie w swoim salonie, w końcu nikt Cie nie widzi 😉
Czy ten program jest odpowiedni dla kobiet w ciąży?
Treningi nie są przygotowywane specyficzniedla potrzeb ciąży.
Czy ten program rzeczywiście jest darmowy?
Tak! Wszystkie materiały, są udostępnianie bezpłatnie na czas trwania akcji.